0532 643 6887 - bilgi@ilhancamcilik.com
Cam Tamir - Montajı
Bursa Nilüfer ilçesinde faaliyet gösteren İlhan Cam tarafında her türlü cam montajı, iç kapı camları, vitrin cam montajı, doğalgaz menfez deliği açma işlemleri yapılmaktadır. İlhan cam olarak acil durumlarda 7/24 hizmetinizdeyiz.
PVC Kapı Ve Pencere
İlhan Cam olarak her marka ve modeldeki PVC kapı ve pencerelerin tamir ve bakım işleriniz yapmaktayız. Özellikle, PVC kapı ve pencerelerinin menteşelerinin değişimi, emniyet kilitleriniz bakımı ve değişimi yapılmaktadır. PVC camlarının montajı ve menfez deliğinin açılması işlerinin yanısıra daire içi mastik ve silikon çekimi
Ayna Tamir - Montajı
Bursa Nilüfer ilçesinde faaliyet gösteren İlhan Cam her türlü ayna montajı ve tamirat işlerini yapmaktadır. Firmamız aynı zamanda çubuk ayna, baklava ayna ve dekoratif aynalar konusunda da siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.


Sineklik Sistemleri
Isınan havalarla birlikte çok büyük rahatsızlık veren sinek sorununa karşı evinizi ve işyerinizi koruyan sineklik sistemleri oldukça kullanışlı ve dekoratif bir üründür. Mevcut PVC kapı ve pencerelerinize yatay yada dikey şekilde uygulanabilen bu sistem sizi sineklere karşı koruyacaktır.
Cam Balkon Modelleri
Bursa Nilüfer ilçesinde faaliyet gösteren İlhan Cam, farklı modellerde cam balkon imalatı yapmaktadır. Cam balkon modelleri ve fiyatları hakkında daha geniş bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İLHAN CAM
Nilüfer - Bursa / TÜRKİYE
0532 643 6887 - bilgi@ilhancamcilik.com

WhatsApp'tan Bize Yazın